با حکم معاون اداری، مالی و مدیریت منابع؛

مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت علوم منصوب شد

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، با صدور حکمی، دکتر «محمد افکانه » را به عنوان «مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی» منصوب کرد.
۰۱ آذر ۱۴۰۰ | ۰۸:۰۴ کد : ۶۴۸۹۸ اخبار برگزیده رویدادهای مهم اخبار اخبار داغ
تعداد بازدید:۱۷۲۵
مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت علوم منصوب شد

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر علی خطیبی در این حکم انتصاب خطاب به دکتر محمد افکانه آورده است؛ با عنایت به توانمندی و نظر به تعهد و سوابق ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان «مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از رهنمودهای ابلاغی مقام معظم رهبری (حفظه‌الله) همگام با گام دوم انقلاب اسلامی در راستای تحقق برنامه‌های بالادستی، راهبردهای دولت مردمی و اهداف و سیاست‌های ابلاغی وزارت عتف، همراه با برنامه‌ریزی، ساماندهی و نظارت بر حسن اجرای وظایف و فعالیت‌های منابع انسانی و پشتیبانی بر اساس شایسته‌سالاری و عدالت‌محوری و تلاش برای ایجاد وحدت رویه در عملکرد اداری و توسعه منابع انسانی ستاد و صف وزارت عتف؛ ضمن بهره‌گیری از شیوه‌های نوین مدیریتی و جلب مشارکت کلیه کارکنان و دانشگاه‌ها، در ساماندهی امور و انجام بهینه و بهنگام وظایف محوله با تأکید بر تعامل سازنده با دستگاه‌های مسئول، موفق و موید باشید.

دکتر خطیبی همچنین در نامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های دکتر اباصلت خراسانی مدیرکل سابق منابع انسانی و پشتیبانی وزارت علوم، در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

گفتنی است؛ دکتر محمد افکانه (زاده قم _ ۱۳۶۳) دارای دکترای مدیریت دولتی (گرایش منابع انسانی) عضو هیات علمی دانشگاه شاهد است که پیش از این نیز مدیرکل فرهنگی این دانشگاه بوده است.

کلید واژه ها: معارفه مدیرکل امور اداری وزارت علوم دکتر_افکانه دکتر_خراسانی منابع انسانی


( ۴ )